Sevimli minik patilerinizi, seyahate çıkacağınız zaman veya benzer durumlarda sizlerin sevgisi ve özenli bakımını aratmadan sağlıklı bir şekilde bakılmalarını sağlıyoruz. Konaklama sürelerinde sizlerden aldığımız bilgiler ve alışkanlıkları doğrultusunda günlük tuvalet ihtiyaçlarını ve düzenli dolaşmalarını sağlayarak stres ve sıkıntıdan uzak tutmaya özen gösteriyoruz. Ana besinleri olan sevgi ile onların önce duygularını doyurmak ilk hedefimizdir.

Veteriner hekimlerimizin kontrolünde, kafeslerimiz her gün düzenli olarak dezenfekte edilip, gün içerisinde de bakıcılarımız tarafından sık sık rutin kontroller ve temizlikler yapılmaktadır. Kafes temizliklerinin yanı sıra suları düzenli olarak kontrol edilmekte ve yenilenip değiştirilmektedir. Pansiyonumuzdaki köpeklerin günlük rutin kontrolleri, göz – kulak temizlikleri ve tırnak kesimleri veteriner hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Dostunuzu pet otelimize göndermek istediğiniz takdirde; bir kaç gün önceden bizi arayıp randevu alarak servis hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Aynı şekilde pansiyon süresi sonunda köpeğiniz yıkanıp taranarak tarafınıza servisimiz tarafından teslim edilebilir. 0533 608 87 32 no'lu telefondan müşteri temsilcimiz Nilgün Çakır ile görüşerek randevu alabilirsiniz.

Uzun süreli konaklamalarda fiyat teklifi verilir.